Członkowie MDRT

Doceniani i polecani przez naszych Klientów

Daniel Białek

W ubezpieczeniach od 2015 roku. Już w swoim debiucie osiągnął miejsce na podium najlepszych Konsultantów ubezpieczeniowych – od tej pory co roku melduje się w ścisłej czołówce asów sprzedaży Prudential. Wielokrotny członek MDRT (niezależne i elitarne stowarzyszenie najlepszych doradców ubezpieczeniowych na świecie). Ambasador Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych.
Niezależnie od doskonalonych nieustannie umiejętności sprzedażowych, z sukcesami prowadzi zespół doradców pod szyldem marki PRU oraz zapraszany jest do prowadzenia szkoleń Konsultantów na szczeblu centralnym firmy.
Dlaczego ubezpieczenia? Nie ma nic przyjemniejszego niż rozmowa. To, co wyróżnia naszą pracę, to czerpanie radości z kontaktu z Wami i poczucie misji – możliwość wniesienia czegoś dobrego w życie ludzi, których spotykamy.
Szczególną uwagę skierowałem w stronę przedsiębiorców. Specjalizuję się w doradztwie dotyczącym sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych i posagowych oraz zabezpieczeniu finansowym wspólników i sprawach sukcesji.
Dlaczego Daniel Białek?

 • Zdobywane regularnie nagrody i wyróżnienia w branży to wynik etycznego podejścia do pracy i w efekcie dużego zaufania Klientów.
 • Sporą część z nich stanowią przedsiębiorcy, których problemy i oczekiwania znam doskonale, prowadząc własną działalność od 22 lat.
 • Poruszam się w zakresie tematów, które wiążą się z moimi osobistymi doświadczeniami, których rozwiązania przetestowałem w swoim życiu, a także na doświadczeniach moich Klientów, którym miałem przyjemność doradzać.

A prywatnie?
Dumny ojciec dwóch córek, rockowy perkusista, trener akrobatyki, były zawodnik i trener drużyny futbolu amerykańskiego, zapalony amator narciarstwa i piłki nożnej… Jak widać, zdrowie „usiłuję” stracić w najprzeróżniejszych okolicznościach, dlatego dobra znajomość ubezpieczeń pomaga mi bezpiecznie podejmować ryzyko:)


Piotr Cegła

Ubezpieczenia na życie to dla mnie coś absolutnie obowiązkowego, dla każdego. Zdecydowanie bardziej potrzebne niż np. OC. To dlatego moją misją, a zarazem pasją, jest dotarcie do jak najszerszej grupy Klientów, z którymi związuję się na całe życie. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i pomagać im na różne sposoby, więc świetnie się odnajduję w tej branży.
Brak wystarczającej emerytury państwowej to kolejny bardzo ważny aspekt dotyczący każdego. Wiem, że mało osób coś z tym robi, więc od początku mojej kariery w tym biznesie uważam, że jedną z podstawowych opcji do posiadania środków na życie po osiągnięciu wieku emerytalnego jest odpowiednio wcześnie zawarta polisa. W PRU mamy gwarancję, pewne zyski od lat, a także ubezpieczenie na życie, bez zarządzania po stronie Klienta, tylko przez fachowców PRU.
Każdy Klient jest dla mnie na wagę złota – podchodzę do każdego Klienta indywidualnie i poza kompleksową konfiguracją, którą wspólnie ustalamy na spotkaniach, bardzo mocno edukuję, bo uważam, że to wręcz konieczne.
Moim celem jest profesjonalna obsługa i to, by Klient nigdy nie został sam. To też moje hasło przewodnie. W swojej pracy staram się poprawiać wizerunek agenta ubezpieczeniowego w Polsce, bo uważam, że zabezpieczenie życia i zdrowia Klientów to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Przez całe życie staram się poszerzać wiedzę i być na bieżąco z konkurencją, aby być dla Klientów wsparciem w każdym aspekcie tej branży.
Po latach w tym biznesie, aktywnie edukuję innych, szkolę ich i dzielę się doświadczeniami z doradcami w moim zespole. Daje mi to ogromną satysfakcję, więc aktywnie sprzedający dyrektor struktury to opcja 2 w 1, która jest idealnym rozwiązaniem dla mnie.


Jakub Kubica

Pierwszą styczność z ubezpieczeniami i finansami miałem już 18 lat temu podczas studiów w Sydney w Australii. Otworzyło mi to oczy na to, jaka przepaść dzieli polskie i australijskie systemy ubezpieczeniowe, czy finansowe (emerytalne, edukacyjne i inwestycyjne). Pomimo, że świadomość w Polsce z roku na rok się zwiększa, to jest tutaj nadal dużo do zrobienia!

Od początku, czyli od 10 lat w Polsce, w pracy doradcy przyświecają mi dwa stwierdzenia „misja & wizja”. Zabezpieczyłem już ponad 400 osób, które mogą spać spokojnie, nie martwiąc się o swoją oraz swoich bliskich przyszłość.

Postanowiłem też przekazywać wiedzę ludziom, z którymi współpracuje. Od 9 lat jestem Szefem największej i najskuteczniejszej Agencji Ubezpieczeniowej pod marką Prudential. Wielu z moich podopiecznych, to jedni z najlepszych doradców na rynku, a 8 z nich dołączyło już do grona MDRT, zrzeszającego 1% najlepszych doradców ubezpieczeniowych na świecie, do którego również i ja należę.

Dlaczego się warto ze mną spotkać?

 • Wolę słuchać, niż mówić.
 • Wolę pytać, niż stwierdzać.
 • Wole długoterminowe relacje z klientem, niż jednorazowe
 • Wolę umożliwiać zakup, niż sprzedawać
 • Wolę doradzić w pełnym zakresie finansowym, niż tylko na temat jednego produktu czy rozwiązania

Jak wygląda spotkanie ze mną?

Umawiamy się na 20 minutową kawę (preferuję spotkania na żywo), podczas której obie strony mają możliwość stwierdzić, czy biznesowo nam po doradzę i czy któryś z tych tematów którymi się zajmuję jest interesujący. Jeżeli tak, to kontynuujemy spotkanie lub umawiamy się na kolejne, z przestrzenią godziny, gdzie spersonalizuje dla Ciebie i osób bliskich indywidualny plan ochronno-finansowy.


Mirek Kurek

Doświadczenie zawodowe zdobywałem na wyspach brytyjskich, pracując w amerykańskiej firmie ubezpieczeniowej. Doświadczenie w Polsce to kilkanaście lat w branży ubezpieczeń na życie oraz rozwiązań emerytalnych.
Moim największym sukcesem zawodowym jest osiągnięcie w 2022 roku członkostwa w MDRT. Organizacja ta skupia mniej niż 1% najlepszych doradców ubezpieczeniowych i finansowych na świecie.
Jako manager przez swoją charyzmę, zaangażowanie i postawę wspieram swój zespół w niesieniu jak największej pomocy i profesjonalnego doradztwa Klientom, a co za tym idzie – do jak najlepszych wyników.
Moja rola jako agenta to wpływać na ludzkie życie w sytuacjach naprawdę ważnych. Poprzez swoje doradztwo dokładam cegiełkę do marzeń i planów moich Klientów, które przez złośliwość losu mogłyby się nigdy nie spełnić.


Katarzyna Pilczuk

Od 6 lat w gronie najlepszych agentów na świecie jako członek MDRT. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych, autorka książki „Zostań doradcą, nie sprzedawcą”.
Pomagam moim Klientom tworzyć rozwiązania, dzięki którym, jeśli wydarzy coś, na co nie mają wpływu, ich poziom życia się nie zmieni. Moi Klienci najbardziej w pracy ze mną cenią sobie nie tylko wysoki poziom empatii, ale przede wszystkim przestrzeń, którą daję im do podejmowania decyzji.
Po prostu lubię ludzi i umiem ich słuchać. Nie sprzedaję, a doradzam.


Bartłomiej Tomczyk

Należę do tych szczęśliwców, którzy w PRU odnaleźli satysfakcję zawodową i spełnienie życiowych planów. Jestem przykładem człowieka, który szukał swojego miejsca poznając różne sposoby komunikacji miedzyludzkiej najpierw w branży artystycznej, a potem finansowej, gromadząc doświadczenia i poszerzając kontakty, co przyniosło pozytywne rezultaty w mojej pracy Konsultanta.

Podstawową cechą, która mi przyświeca jest dobro Klienta, jego bezpieczeństwo i spokój. Wiem na pewno, że profesjonalne przygotowanie, nieograniczony czas, życzliwość, cierpliwość i dopasowanie oferty do możliwości i potrzeb są konieczne w bezpośredniej rozmowie z kimś, kto w PRU widzi zabezpieczenie na przyszłość. Moją rolą i obowiązkiem jest wywiązać się z tego w stopniu doskonałym.

Klient powinien widziec we mnie przede wszystkim fachowca w swej dziedzinie, potem doradcę kierującego się dobrem ubezpieczanego, wreszcie przedstawiciela solidnej i godnej najwyższego zaufania firmy.

Staram się tak właśnie pracować i z satysfakcją przyznaję, że chyba mi się to udaje, o czym świadczy fakt plasowania się w każdym roku, w czołówce najlepszych Konsultantów w Polsce.

Moim marzeniem i celem było znalezienie się w elitarnym MDRT, co spełniło się i sprawdziło w 2022 roku.

To mój wielki zawodowy i osobisty sukces, który zawdzięczam także PRU tworzącemu optymalne warunki pracy i rozwoju oraz wyróżnienie, na które pracowałem i które mam zamiar utrzymać dla dobra Klientów, PRU i dla własnej satysfakcji


Marta Sionkowska

Zawsze wiedziałam, ze zawodowo będę robić coś, co pozwoli mi pomagać innym. Branża do której trafiłam zupełnie przypadkowo, daje mi każdego dnia poczucie spełnienia. Wiem, że każdego dnia zabezpieczam kolejne rodziny, chronię ich życie, zdrowie i pomagam budować kapitał na bezpieczną przyszłość.

Zawód Konsultanta ds. Planowania Finansowego jest dla mnie misją edukowania i pomagania. Moim celem jest, aby osoby, które spotkają się ze mną, wyszły z tego spotkania nie tylko najlepiej zabezpieczone, ale również świadome swoich potrzeb i rozwiązań na jakie się zdecydują.
W codziennej pracy każdemu klientowi doradzam tak, jakby był moim najbliższym członkiem rodziny.

W opinii moich klientów wyróżniam się pasją, profesjonalizmem, wsparciem na każdym etapie współpracy, empatią, zaangażowaniem, spójnością.


Tomasz Skrla

Od 2011 roku jestem zawodowo związany z branżą finansowo-ubezpieczeniową. Na początku swojej finansowej drogi pracowałem jako doradca w ING Banku Śląskim. Czas spędzony w bankowości pozwolił mi na zdobycie cennego doświadczenia, a także umożliwił mi szersze, całościowe spojrzenie na sprawy finansowe moich klientów.
Od 2015 roku jako Agent z Misją, prowadzę własną firmę jako konsultant ds.planowania finansowego. Z dumą i pełnym przekonaniem współpracuję z firmą Prudential. Dbam, by moi Klienci byli przygotowani finansowo na przyszłe zdarzenia.
Poza codzienną pracą z klientami, prowadzę zespół doradców ubezpieczeniowych, pracujących z pasją i misją.

W 2023 roku spełniłem kryteria kwalifikacji do MDRT, organizacji zrzeszającej 1% najlepszych specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń na życie z ponad 700 firm z całego świata.

Doradzę i pomogę Ci znaleźć właściwe rozwiązanie, jeżeli szukasz odpowiedzi na to jak:

 • zagwarantować sobie dodatkowe pieniądze na prywatną emeryturę
 • zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę w razie Twojej śmierci
 • zapewnić lepszą przyszłość finansową swoim dzieciom i bliskim
 • zbudować zewnętrzne zabezpieczenie finansowe i zachować dotychczasowe oszczędności w razie choroby, niezdolności do pracy, pobytu w szpitalu lub operacji
 • znaleźć bezpieczną i konkurencyjną alternatywę dla lokaty bankowej

W codziennej pracy z klientami i współpracownikami stawiam na szczerość i partnerskie relacje.


Andrzej Popielewski

Doradca ubezpieczeniowy z 13-letnim doświadczeniem na rynkach finansowo – ubezpieczeniowych. 
Jestem od 4-lat nieprzerwanie w gronie najlepszych agentów na świecie jako członek MDRT
.
W mojej pracy kieruje się dobrem klienta, jego bezpieczeństwem i zadowoleniem.
Doradzam klientom w zakresie indywidualnych ubezpieczeń na życie, zdrowie, prywatnej emerytury oraz zabezpieczenia finansowego przyszłości dzieci.
Profesjonalizm i kompetencja to cechy które doceniają moi klienci. Stąd większość z nich to osoby które trafiają do mnie z rekomendacji zadowolonych klientów.

Nie jestem sprzedawcą polis, a doradcą.

To nie praca, to pasja!


Rafał Fonfara

Ekonomista z wykształcenia, od 25 lat w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Jestem 9-krotnym laureatem prestiżowego klubu MDRT, a praca w ubezpieczeniach jest dla mnie pasją i misją.


Agnieszka Popławska

Od 8 lat jestem związana tylko z branżą ubezpieczeń na życie. Decyzja o związaniu się z tą branżą była podyktowana myślą o pewnym sposobie na życie, a konkretnie – o łączeniu obowiązków mamy z pracą zawodową. Jako matka dwóch synów chciałam mieć dla nich czas, a jednocześnie rozwijać się zawodowo, dlatego myślałam o elastycznym zawodzie.
Praca to dla mnie misja niesienia pomocy rodzinom w czasem najtrudniejszych momentach życia… Mam za sobą wiele wypłat i każda z nich niesie ze sobą jakąś historię ludzi. Wiem, że to, co robię, może dla kogoś naprawdę wiele znaczyć… Stawiam też na rozwiązania z budowaniem kapitału – czy to dla dzieci na start, czy dla osób, które chcą odkładać na emeryturę.
Czym kieruję sie w pracy? Zależy mi na zrozumieniu Klienta i jego potrzeb. W swojej pracy staram się, aby Klienci mieli do mnie zaufanie i poczucie, że będę, gdy będą mnie potrzebować.


Mariusz Zieliński

Doświadczenie zawodowe zdobywałem na wyspach brytyjskich pracując w amerykańskiej firmie ubezpieczeniowej, doświadczenie w Polsce to kilkanaście lat w branży ubezpieczeń na życie oraz rozwiązań emerytalnych.

Moim największym sukcesem zawodowym jest osiągnięcie w 2022 roku członkostwa w MDRT. Organizacja ta skupia mniej niż 1% najlepszych doradców ubezpieczeniowych i finansowych na świecie.

Jako Dyrektor, przez swoją charyzmę, zaangażowanie i postawę, wspieram swój zespół w niesieniu jak największej pomocy i profesjonalnego doradztwa klientom a co za tym idzie do jak najlepszych wyników.

Moja rola jako agenta to wpływać na ludzkie życie w sytuacjach naprawdę ważnych. Poprzez swoje doradztwo dokładam cegiełkę do marzeń i planów moich klientów, które przez złośliwość losu mogłyby się nigdy nie spełnić.