Kariera w sprzedaży

Sprawdź, czy kariera w Prudential jest dla Ciebie

Realizuj się z Prudential

Chcesz pomagać innym i lubisz spotykać się z ludźmi? A może myślisz o swoim własnym biznesie? Zapraszamy!

Ty sam decydujesz, jaki model współpracy wybierzesz. Jeśli nie wyobrażasz sobie pracy za biurkiem i lubisz spotkania z Klientami, zostań Konsultantem Prudential.

A może wybierzesz budowanie swojego biznesu w oparciu o silną markę, sprawdzony model i doświadczenie firmy Prudential? Oferujemy Ci pomysł na biznes, jedyną inwestycją z Twojej strony jest czas i poziom zaangażowania.

Zapewnimy Ci szkolenia,  możesz również liczyć na pomoc merytoryczną w zakresie budowania własnego biznesu. Dodatkowo oferujemy elastyczny model współpracy, dzięki czemu nie musisz rezygnować z dotychczasowego zatrudnienia. Współpracę z firmą Prudential możesz potraktować jako główne, atrakcyjne albo dodatkowe źródło dochodu.

Rekrutacja

Poznajmy się!

Chcemy Cię lepiej poznać i dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu zawodowym. Ważne jest dla nas, abyś podzielił się z nami swoją motywacją do zmian. Chętnie dowiemy się, dlaczego postanowiłeś aplikować właśnie do nas.

Odwdzięczymy się, wprowadzając Cię w tajniki zawodu Konsultanta ds. Planowania Finansowego i branży ubezpieczeniowej. Będziesz mógł poznać Liderów Sprzedaży oraz Kolegów i Koleżanki z biura.

Pytaj, pytaj, pytaj!

Czy wiesz, że większość kandydatów, w emocjach spowodowanych rozmową rekrutacyjną, zapomina o zadawaniu pytań, na które odpowiedzi mogą być istotne w procesie podejmowania decyzji? Dlatego spotkasz się z nami kolejny raz, aby mieć ku temu okazję. Udzielimy Ci szczegółowych odpowiedzi w myśl zasady: „nie ma głupich pytań”. A gdy wyczerpiemy Twoją listę, opowiemy Ci o całej reszcie kwestii, o które nie zapytałeś, a które powinieneś znać.

Informacja zwrotna!

Dbamy, aby każdy kandydat otrzymał rzetelną informacje zwrotną. Opowiemy Ci czy i dlaczego jesteśmy zainteresowani współpracą z Tobą. Chętnie poznamy też Twoją opinię na temat naszej firmy i Twoje wrażenia z procesu rekrutacji. Spotkajmy się na tym etapie, podejmijmy decyzję dobrą dla każdej ze stron.

1/3

Zarobki

Każdy z nas chciałby dobrze zarabiać. Czasem wymaga to wielu lat studiów, czasem podjęcia ryzyka i zainwestowania oszczędności, kiedy indziej satysfakcjonujące sumy pojawiają się wraz z długo zbieranym doświadczeniem zawodowym. W życiu Konsultanta motywujące wypłaty to bardzo realna wizja. Trzeba jednak pamiętać, że – jak to w życiu bywa – uczciwe pieniądze wymagają włożenia wysiłku i poświęcenia czasu. Bardzo wielu naszych Konsultantów otrzymuje naprawdę <b>atrakcyjne wynagrodzenie – wszyscy oni sami na nie zarobili. Zarobki w Prudential są zawsze adekwatne do zrealizowanej sprzedaży.

 

 • Atrakcyjne premie i nagrody w konkursach

 • 1 polisa/tyg. = nawet do 8000 zł brutto / miesięcznie

Ścieżka kariery

W świecie zdominowanym przez korporacyjny system zatrudnienia zdążyliśmy się już przekonać, że pieniądze to nie wszystko. Choć uczciwe, satysfakcjonujące wynagrodzenie to podstawa, wiemy, że wiele ambitnych osób potrzebuje również rozwoju i docenienia. Nawet najlepiej opłacany pracownik, który nie ma możliwości awansu i ciągle wykonuje te same czynności za taką samą wypłatę, zniechęci się do swojej pracy. W przypadku Konsultanta awans zawodowy jest możliwością wpisaną do umowy – nie ma limitu osób, które mogą awansować, nie ma też żadnych wątpliwości, jakie warunki należy zrealizować, żeby osiągnąć kolejny szczebel. Jeśli spełnisz konkretne wymagania, nie musisz martwić się liczbą wakatów czy tym, że Twój szef bardziej lubi kolegę z biurka obok – nasz system nie jest uznaniowy! A jaki jest? Jest otwarty i jasny. Każdy Konsultant ma gwarancję, że to, na co umówiliśmy się z nim na rozmowie kwalifikacyjnej, ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Twój zawodowy sukces w Prudential zależy wyłącznie od wyników Twojej działalności. To duża odpowiedzialność, ale jeszcze większa szansa!

Jak może wyglądać Twoja ścieżka kariery?

Jeśli spełnisz konkretne wymagania, nie musisz martwić się liczbą wakatów czy tym, że Twój szef bardziej lubi kolegę z biurka obok – nasz system nie jest uznaniowy! A jaki jest? Jest otwarty i transparentny. Każdy Konsultant ma gwarancję, że to, na co umówiliśmy się z nim na rozmowie kwalifikacyjnej, ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Twój zawodowy sukces w Prudential zależy wyłącznie od wyników Twojej działalności. To duża odpowiedzialność, ale jeszcze większa szansa!

Konsultant
ds. Planowania
Finansowego

Stażysta
na Menedżera
Zespołu

Menedżer
Zespołu

Dyrektor
Agencji

Senior Dyrektor
Agencji

Wsparcie i szkolenia

To oczywiste, że każdy początkujący potrzebuje szkolenia. Zależy nam na Twoim komforcie i profesjonalizmie, dlatego przed podpisaniem umowy dostarczymy Ci wiedzę, zaprosimy na szkolenia podstawowe, pomożemy zdobyć niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu. Nasze wsparcie nie kończy się jednak wraz z wydaniem upoważnienia! Otoczymy Cię opieką Menedżera Sprzedaży, Menedżera do spraw Rozwoju, Trenerów, Mentorów… Ci wszyscy ludzie będą współodpowiedzialni za Twój dobry start i pierwsze sukcesy. Wierzymy, że jeśli od początku będziesz miał się do kogo zwrócić, zostaniesz z nami na długo i będziesz naszą najlepszą wizytówką. To jeszcze nie wszystko: co jakiś czas będziesz otrzymywać zaproszenia na szkolenia rozwojowe organizowane przez nasz Dział Szkoleń. Będziesz mógł z nich korzystać i uczyć się kolejnych umiejętności, aby wykorzystać je na co dzień. Tylko w ten sposób zagwarantujemy Ci komfortowe warunki wykonywanej działalności i pewność, że jesteś coraz skuteczniejszy w swoim zawodzie. Skutkiem ubocznym będą też coraz lepsze wyniki!

Nasze wsparcie nie kończy się jednak wraz z wydaniem upoważnienia! Otoczymy Cię opieką Menedżera Sprzedaży, Menedżera do spraw Rozwoju, trenerów, mentorów… Ci wszyscy ludzie będą współodpowiedzialni za Twój dobry start i pierwsze sukcesy. Wierzymy, że jeśli od początku będziesz miał się do kogo zwrócić, zostaniesz z nami na długo i będziesz naszą najlepszą wizytówką.

To jeszcze nie wszystko: co jakiś czas będziesz otrzymywać zaproszenia na szkolenia rozwojowe organizowane przez nasz Dział Szkoleń. Będziesz mógł z nich korzystać i uczyć się kolejnych umiejętności, aby wykorzystać je na co dzień. Tylko w ten sposób zagwarantujemy Ci komfortowe warunki wykonywanej działalności i pewność, że jesteś coraz skuteczniejszy w swoim zawodzie. Skutkiem ubocznym będą też coraz lepsze wyniki!

Wspieramy Cię poprzez szkolenia, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, możesz liczyć na naszą pomoc w zdobywaniu uprawnień do wykonywania zawodu.

Produkty Prudential

Możesz oferować unikalne produkty silnej marki, która od lat cieszy się zaufaniem klientów.

Decydując się na współpracę z Prudential, wybierasz wiodącą instytucję finansową w Wielkiej Brytanii, która od ponad 170 lat stara się robić więcej niż inni. Możesz dołączyć do firmy, która zarządza aktywami o wartości 332,8 mld funtów (dane na 30 czerwca 2023 r.) i ma ponad 5 mln klientów w 28 krajach (źródło: www.mandg.com).

Zaufanie i wiarygodność firmy Prudential będzie zawsze Twoim atutem na spotkaniach sprzedażowych.

Prudential od rozpoczęcia swojej działalności w Polsce oferuje unikalne produkty. Rozwiązania Prudential to połączenie ubezpieczenia na wypadek śmierci i innych nieprzewidzianych zdarzeń objętych zakresem ubezpieczenia z oszczędzaniem na dowolny cel. Klient ma gwarantowaną wysoką ochronę z tytułu śmierci od pierwszego dnia, jednocześnie zyskuje możliwość zaoszczędzenia określonej kwoty na wybrany przez siebie cel. Unikalną cechą produktów Prudential jest oferta wyższego potencjału świadczeń na dożycie, w porównaniu z klasycznymi ubezpieczeniami kapitałowymi.

Co oferujemy naszym Klientom w ubezpieczeniach ochronno-oszczędnościowych?

 • Gwarantowaną sumę na dożycie – Klient zyskuje pewność otrzymania ustalonej kwoty po dożyciu do końca umowy.

 • Gwarantowane świadczenie w wysokości wpłaconych składek – Jeśli Klient zdecyduje się na tę opcję przy zawarciu umowy, to będzie mieć pewność, że na koniec okresu ubezpieczenia otrzyma kwotę nie niższą niż suma wszystkich składek.

 • Bezpieczeństwo – Klient jest objęty ochroną zaraz po opłaceniu pierwszej składki.

 • Wygodę – za pomocą nowoczesnej aplikacji Konsultant sprawnie i wygodnie przeprowadzi prezentację produktu. Klient może zawrzeć polisę zdalnie.

 • Możliwość uzyskania premii – Klientowi mogą zostać przyznane premie roczne i końcowe.

 • Jeszcze większą ochronę – elastyczność produktów Prudential daje Klientowi możliwość zwiększenia zakresu ochrony. Klient w dowolnym momencie może dokupić umowy dodatkowe, by zwiększyć zakres ochrony.

Zapraszamy do współpracy! Jeśli lubisz spotkania z ludźmi, to może być zajęcie dla Ciebie. Przekonaj się sam!

Poznaj produkty, które oferujemy Klientom:

Umowy główne:

Umowy dodatkowe

 • Umowa główna
 • Umowy dodatkowe do umowy głównej
 • Jeżeli Klient jest już posiadaczem albo zamierza kupić jedną z umów

  • KOMFORT ŻYCIA
  • EMERYTURA BEZ OBAW
  • OSZCZĘDNOŚCI BEZ OBAW
  • START W ŻYCIE

  to dostaje możliwość rozszerzenia ochrony, a tym samym wsparcie finansowe…

Dostępność umów dodatkowych:

Umowy dodatkowe EMERYTURA BEZ OBAW OSZCZĘDNOŚCI BEZ OBAW START W ŻYCIE KOMFORT ŻYCIA
Kompleksowe poważne zachorowanie V V   V
Pobyt w szpitalu lub operacje V V   V
Poważne inwalidztwo V V   V
Niezdolność do pracy V V   V
Śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku V V   V
Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek śmierci V V    
Poważne zachorowanie dziecka     V V
Niezdolność dziecka do samodzielnej egzystencji     V V
Pobyt dziecka w szpitalu lub operacje     V V
Przejęcie opłacania składek na wypadek niezdolności do pracy V V V V
Przejęcie opłacania składek na wypadek kompleksowego poważnego zachorowania V V V V
Przejęcie opłacania składek na wypadek poważnego inwalidztwa V V V V
Przejęcie opłacania składek z tytułu śmierci ubezpieczającego     V  

Chcesz do nas dołączyć?

Sprawdź, jakie stanowiska obecnie oferujemy.