Dlaczego Pru

Mamy ponad 170 lat doświadczenia i ponad 5 mln Klientów na całym świecie

Kim są ludzie w Pru?

Pamiętamy o tym, że jesteśmy takimi samymi ludźmi, jak nasi Klienci. Na co dzień doświadczamy radości, jakich niesie życie, poświęcamy się rodzinie, wychowujemy dzieci. Dlatego tak dobrze rozumiemy Twoją potrzebę zabezpieczenia bliskich. Szanujemy Twój czas, dlatego nie zadajemy zbędnych pytań. Staramy się zapewnić Ci maksymalnie szybką i sprawną obsługę.

Dzięki uproszczonym procedurom potrafimy maksymalnie skrócić proces oceny wniosku – dzięki temu w wielu przypadkach ubezpieczenie możesz otrzymać natychmiast. Tak samo postępujemy w przypadku wypłaty świadczeń. Wszystko po to, by zapewnić Ci stabilność i bezpieczeństwo finansowe, bez względu na to, co przyniesie życie.

Członkowie MDRT

Million Dollar Round Table (MDRT) – to blisko 100 letnia instytucja, która powstała z inicjatywy 32 niezwykłych agentów ubezpieczeniowych w USA, z których każdy objął swoich Klientów ochroną ubezpieczeniową na życie w wysokości co najmniej 1 miliona USD, zaczęło mieć marzenie. Marzeniem tym było forum poświęcone promowaniu wysokiego standardu, profesjonalnego podejścia do sprzedaży i obsługi ubezpieczeń na życie.

Dziś MDRT, The Premier Association of Financial Professionals, jest globalnym, niezależnym stowarzyszeniem zrzeszającym ponad 66 000 wiodących na świecie specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń na życie i usług finansowych z ponad 500 firm w 72 krajach. Członkowie MDRT to osoby, które charakteryzuje wyjątkowa wiedza zawodowa, ponadprzeciętne standardy etyczne i wyjątkowe podejście do obsługi klienta.

Członkostwo w MDRT jest uznawane na całym świecie za standard doskonałości w branży ubezpieczeń na życie i usług finansowych.

Co oferujemy Klientom?

 • Wsparcie

  Konsultanci Prudential dbają o to, abyś otrzymał najlepsze wsparcie i najwyższej jakości obsługę. Zapewnią Ci fachową poradę oraz dostęp do produktów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Dzięki używanym przez Konsultantów nowoczesnym narzędziom jeszcze szybciej i łatwiej poznasz cechy naszych produktów, bez wychodzenia z domu i porównywania ofert w różnych miejscach.

 • Partnerstwo

  Nasi Konsultanci są partnerem w rozmowie – pomogą Ci zrozumieć, na czym polega ubezpieczenie, przeanalizują Twoją obecną polisę i porozmawiają o Twoich planach na przyszłość.

 • Profesjonalizm

  Nasi Konsultanci są profesjonalistami, którzy oprócz dużej wiedzy na temat ubezpieczeń mają też wiele doświadczeń zawodowych, dzięki czemu możesz spodziewać się ciekawego spotkania.

Żyjemy w nowoczesnych czasach,
więc jesteśmy równie nowocześni jak one.

Przyszłość jest dla nas tak samo ważna, jak teraźniejszość. Nie mówimy „co ma być, to będzie”. Myślimy długoterminowo oraz staramy się skutecznie przezwyciężać trudności. Wszystko po to, by zapewnić Ci jak największy komfort.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 332,8 mld funtów aktywów

  Zarządzamy aktywami o wartości 332,8 miliardów funtów (dane na 30 czerwca 2023 r.)

 • Doświadczenie od 1848 r.

  w rozumieniu potrzeb Klientów i wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań.

 • ponad 5 mln Klientów

  w 28 krajach na wszystkich kontynentach: Europa, Ameryka Północna, Azja, Australia i Afryka.
  Źródło: www.mandg.com

Akcje notowane na giełdzie papierów wartościowych w Londynie – London Stock Exchange.
Źródło: www.mandg.com

Wartości

Nasze wartości jasno wytyczają kierunek naszych działań. Właśnie one znajdują swoje odbicie w naszych produktach, w codziennej pracy oraz w podejściu do Klienta. To dzięki nim umiejętnie pokonujemy przeszkody, które stawia przed nami współczesny świat.

Roztropność

Nie podejmujemy zbędnego ryzyka – naszym celem jest osiąganie dobrych wyników z korzyścią dla Klienta.

Nasi pracownicy i Konsultanci są doskonale wyszkoleni – zapewnią profesjonalną i fachową pomoc w planowaniu przyszłości finansowej Klientów.

Uczciwość

Posiadamy przejrzyste produkty, jasno informujemy o zasadach zawartych w umowie.

Rozumiemy, że życie pisze różne scenariusze – nasze produkty są elastyczne i umożliwiają wprowadzanie zmian w przełomowych momentach życia.

Umiejętność przewidywania

Myślimy przyszłościowo – stosujemy nowoczesne technologie i narzędzia oraz proste procesy obsługi – wszystko po to, by zapewnić jak największy komfort.

Myślimy długoterminowo – nasze produkty zakładają długą perspektywę, gwarantowane korzyści oraz możliwości zmian.

Ludzkie podejście

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie – staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę.

Sami mamy rodziny, jesteśmy rodzicami, dlatego rozumiemy, jak ważna jest troska o bliskich i ich bezpieczeństwo.

1/4
Ponad 170 lat doświadczenia
 • Prudential Mutual Assurance Investment & Loan Association powstaje w londyńskim Hatton Garden w 1848 roku.

 • Firma w 1871 zatrudnia kobiety – nie tylko w biurach, ale także w roli agentów.

 • W 1923 roku staje się globalną firmą, otwierając pierwsze biuro poza terenem Anglii.

 • Akcje Prudential w 1924 roku wchodzą na parkiet giełdy w Londynie.

 • Prudential w 1927 roku obejmuje większość udziału w polskim Towarzystwie Ubezpieczeń „Przezorność” S.A. z siedzibą w Warszawie w sławnym budynku Prudential.

 • W wyniku wybuchu II wojny światowej działalność towarzystwa Prudential w Polsce zamiera.

 • Prudential powraca do Polski w 2013 roku.