Kariera
w Centrali

Sprawdź, czy kariera w Prudential jest dla Ciebie

Poznaj nas

Skupiamy specjalistów z całego świata, którzy tworzą nowoczesne rozwiązania w obszarze oszczędności i inwestycji. Nieustannie dążymy do tego, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Pomagamy im w budowaniu i zabezpieczaniu przyszłości finansowej, aby mogli cieszyć się pełnią życia.

Kariera w Prudential:

  • Tworzymy międzynarodowe środowisko ekspertów. Nasze rozwiązania opieramy na wiedzy i doświadczeniu. Chcemy, byś mógł razem z nami jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał i zdobywać nowe, cenne umiejętności.

  • Zależy Ci na rozwoju? Jeśli tak, to dobrze się składa. W Pru chętnie inwestujemy w naszych pracowników, bo dzięki nim możemy być wyjątkowi dla naszych Klientów.

  • Dołączając do Pru, stajesz się częścią firmy, która dba o Klientów tak samo jak o pracowników, troszczy się o ludzi oraz otaczające nas środowisko.

Nasze wartości

Od 1848 r. staramy się robić więcej niż inni, bo dla kogoś może to znaczyć wszystko. Pomagamy naszym Klientom podjąć słuszne decyzje, aby mogli zabezpieczyć swoją finansową przyszłość. Prudential był obecny w Polsce w latach 1927-1939, a następnie wrócił do kraju w 2013 roku. Do dzisiaj wywiązujemy się ze swoich obietnic, poszukując spadkobierców przedwojennych polis.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy, wywodzącej się z Prudential założonego w 1848 r. w Londynie. Pomagamy ponad 5,5 mln Klientom w 28 krajach Europy, Azji, Afryki oraz Ameryki i zarządzamy aktywami o wartości niemal 341 miliardów funtów. Począwszy od 1848 r. Towarzystwo przeszło ogromne zmiany, ale wartości jego założycieli: uczciwość, umiejętność przewidywania, przezorność, a przede wszystkim zwykłe ludzkie podejście, wciąż nadają kierunek naszym działaniom na całym świecie.

Pracując w Centrali Prudential, możesz realizować się w następujących obszarach:

HR

IT

Operacje

Prawo
i Compliance

Ryzyko

Marketing
i komunikacja

Sprzedaż

Rozwój
produktów

Finanse,
Aktuariat

Sukces w Pru

Tworzymy miejsce dla wyjątkowych ludzi

Prudential to szybko rosnąca firma w obszarze oszczędności i inwestycji, której fundament zbudowany jest na zaufaniu naszych Klientów.

Wiemy, że otwarte i elastyczne środowisko jest czymś, co nas wyróżnia i sprawia, że przyciągamy, rozwijamy i zatrzymujemy wyjątkowych ludzi.

U nas możesz mieć pewność, że wyniki Twojej pracy zostaną docenione. Zaoferujemy Ci pomoc w rozwoju i pomożemy zadbać o dobre samopoczucie. Nasz mieszany – hybrydowy model pracy nie wymaga codziennej obecności w biurze – pomoże Ci to pogodzić życie zawodowe z prywatnym, a nasza otwartość pozwoli Ci po prostu być sobą.

W Prudential zależy nam na tym, aby prowadzić biznes w sposób etyczny i zrównoważony. Chcemy, aby nasze otoczenie było dla wszystkich lepszym miejscem do życia. Chętnie angażujemy się w działania prospołeczne, ochronę środowiska i pomoc potrzebującym.

Benefity

1/7

Proces rekrutacji

Nasz proces rekrutacji może się nieznacznie różnić w zależności od stanowiska, o które się ubiegasz. Możesz mieć pewność, że dokładamy wszelkich starań, aby był on otwarty, uczciwy i obiektywny. Zobacz, jak wygląda ścieżka, którą przebywa kandydat do pracy w Pru.

Pierwszy krok należy do Ciebie!

Znajdź ofertę pracy, która Cię interesuje i wyślij nam swoją aplikację, żebyśmy mogli Cię lepiej poznać.

Weryfikacja aplikacji

Gdy otrzymamy Twoje zgłoszenie, sprawdzimy, na ile oferta pracy, na którą aplikujesz, dopasowana jest do profilu Twoich kompetencji.

Spotkanie rekrutacyjne

W kolejnym etapie zaprosimy Cię na spotkanie online lub do naszego biura przy ulicy Puławskiej. Będziesz mógł dowiedzieć się więcej o firmie, zespole i proponowanej roli, a my będziemy mieli okazję lepiej Cię poznać.

Oferta

Ostatni etap rekrutacji to omówienie szczegółów oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Wierzymy, że jeśli spotkamy się na tym etapie rekrutacji, to wkrótce zaczniemy wspólną podróż pełną ciekawych projektów i możliwości rozwoju.

1/4

Chcesz do nas dołączyć?

Sprawdź, jakie stanowiska obecnie oferujemy.