Program
stażowy

Sprawdź, czy program stażowy w Prudential jest dla Ciebie

Informacje na temat stażu

Szukamy młodych talentów, osób które chcą rozwijać swoje kompetencje, zdobywać nowe umiejętności pod okiem naszych ekspertów.

W Prudential przygotowaliśmy program stażowy dla studentów oraz absolwentów, który daje Ci możliwość:

  • Elastycznych godzin pracy, ułatwiających łączenie pracy ze studiami. Minimalny wymiar zatrudnienia 20h/tygodniowo.

  • Wsparcia merytorycznego doświadczonych specjalistów.

  • Pracy z wykorzystaniem nowoczesnych systemów i technologii.

  • Pracy w dogodnej lokalizacja biura przy metrze Wilanowska.

Program stażowy

Zobacz co możemy Ci zaoferować:

  • Umowa zlecenie na 12 miesięcy z możliwością zatrudnienia na stałe.

  • Szkolenia wdrożeniowe i merytoryczne.

  • Wsparcie doświadczonych mentorów oraz wyznaczony buddy w każdym zespole.

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożeniowym.

Dlaczego staż w Pru

Odbycie stażu w Prudential daje Ci możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. To również okazja do poznania specyfiki funkcjonowania branży ubezpieczeniowej zarówno na rynku polskim jak również irlandzkim oraz brytyjskim. Dzięki temu masz szansę zdobycia nowych kompetencji w międzynarodowych, dynamicznie rozwijających się zespołach.

Nasze wartości

Od 1848 r. staramy się robić więcej niż inni, bo dla kogoś może to znaczyć wszystko. Pomagamy naszym Klientom podjąć słuszne decyzje, aby mogli zabezpieczyć swoją finansową przyszłość. Prudential był obecny w Polsce w latach 1927-1939, a następnie wrócił do kraju w 2013 roku. Do dzisiaj wywiązujemy się ze swoich obietnic, poszukując spadkobierców przedwojennych polis.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy, wywodzącej się z Prudential założonego w 1848 r. w Londynie. Pomagamy ponad 5,5 mln Klientom w 28 krajach Europy, Azji, Afryki oraz Ameryki i zarządzamy aktywami o wartości niemal 341 miliardów funtów. Począwszy od 1848 r. Towarzystwo przeszło ogromne zmiany, ale wartości jego założycieli: uczciwość, umiejętność przewidywania, przezorność, a przede wszystkim zwykłe ludzkie podejście, wciąż nadają kierunek naszym działaniom na całym świecie.

Benefity

1/4

Proces rekrutacji

Nasz proces rekrutacji może się nieznacznie różnić w zależności od stanowiska, o które się ubiegasz. Możesz mieć pewność, że dokładamy wszelkich starań, aby był on otwarty, uczciwy i obiektywny. Zobacz, jak wygląda ścieżka, którą przebywa kandydat do pracy w Pru.

Pierwszy krok należy do Ciebie!

Znajdź ofertę pracy, która Cię interesuje i wyślij nam swoją aplikację, żebyśmy mogli Cię lepiej poznać.

Weryfikacja aplikacji

Gdy otrzymamy Twoje zgłoszenie, sprawdzimy, na ile oferta pracy, na którą aplikujesz, dopasowana jest do profilu Twoich kompetencji.

Spotkanie rekrutacyjne

W kolejnym etapie zaprosimy Cię na spotkanie online lub do naszego biura przy ulicy Puławskiej. Będziesz mógł dowiedzieć się więcej o firmie, zespole i proponowanej roli, a my będziemy mieli okazję lepiej Cię poznać.

Oferta

Ostatni etap rekrutacji to omówienie szczegółów oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Wierzymy, że jeśli spotkamy się na tym etapie rekrutacji, to wkrótce zaczniemy wspólną podróż pełną ciekawych projektów i możliwości rozwoju.

1/4

Chcesz do nas dołączyć?

Sprawdź, jakie stanowiska obecnie oferujemy.